Miért fontos a család?

2018. június 30., címkék: család éve, dunántúli egyházi napok (rend), rend, REND

Mit gondol a család intézményéről a református püspök, az evangélikus esperes és a katolikus érsek? Hogyan szakít időt házastársára és gyermekeire az államtitkár és a Zsinat lelkészi elnöke? Ez is kiderült június 30-án délután Kaposváron, az idei REND második napján.

Családügyi díjakat adtak át

2018. május 30., címkék: református kitüntetettek, család éve, Református kitüntetettek, kitüntetés

Pro Familiis díjakat adott át kedden Budapesten az Emberi Erőforrások Minisztériumának család- és ifjúságügyért felelős államtitkára. A kitüntettek között van Kató Béla erdélyi püspök, valamint Sohajda Levente és Sohajdáné Samu Zsuzsanna lelkipásztor.